Logos
menu
KaracalarDokumYazi
Cizgi
DuzCizgi
YanCizgi
Hakkimizdamenu

HAKKIMIZDA

Home
YanCizgi
YanCizgi
YanCizgi

Her hakkı saklıdır © 2008 Tasarım: Sıla Nur Işık

KARACALAR DÖKÜM, 1987 yılından bu yana talaşlı imalat yapan ve her tür metal işleme kapasitesine sahip olan SADE Vana San. ve Tic. Ltd. Şirketi'nin, döküm sanayi ile entegre olma amacı doğrultusunda 2007 yılında kuruluş ve üretime geçmiştir.

Dört etaplı yatırım programı olan KARACALAR DÖKÜM tesisleri, ulaşım, hammadde temini ve nitelikli işgücü açısından en uygun bölgede, 14000 m² açık alan üzerinde, ilk etapta 1500 m² kapalı alanda faaliyete başlamış olup, en kısa sürede 5000 m² kapalı alana ulaşmayı hedeflemiştir.

2 Adet 1000 kg/saat 600 KW-5m Endüksiyon ergitme ünitesi bulunan tesisin şu anki yıllık üretim kapasitesi 3000 Ton'dur. Tesis 0,1 kg'dan 2000 kg'a kadar olan parçaları dökebilmektedir.

Sade Vana Şti. ile birlikte kum hazırlama, maça hazırlama, dökme, temizleme, işleme ve boyama ünitelerine sahip bulunan KARACALAR Makina ve Döküm San. Tic. Ltd. Şti., Pik, Sfero ve özel alaşımlı çelik, küresel grafitli dökme demir, yarı mamul ve mamul vanalar, bilumum maçalı işler ile makina imalatı ve otomotiv sektörüne yönelik parçalar üretebilmektedir.

DuzCizgi